Ofis Tasimaciligi

Ofis Tasimaciligi

Ofis taşımacılığı konusunda Türkiye geneli tanınan firmamız, İstanbul merkezli olup bu bölgede ağırlıklı olarak ofis taşıma hizmeti sunmaktadır.

Ofis Taşımacılığı

Resmi kurumların ofis taşımalarının neredeyse tamamı firmamız tarafından yapılmaktadır. Referans listemize baktığınız zaman bunları rahatlıkla görebilirsiniz. Ofis Taşıma firması olarak özellikle en büyük ağırlığını bu alana vermektedir.

Değerli müşterimiz resmi bir kurumla anlaşma yapabilmeniz için kesinlikle kurumsallık anlamında hiç bir eksiğinizin olmaması gerekmektedir. Türkiye geneli her gün ofis taşıma yapan firmamız, referanslarında sadece resmi kurumlarla yaptığı çalışmaları listelemektedir.  Bunun en büyük nedeni sizlere kurumsallığımızı bildirmektir.

Yazdığımız bütün referanslarımızı tek tek arayarak hakkımızda istediğiniz bilgiyi alabilirsiniz. Sizlere teşekkür mektuplarınız ulaştırabiliriz. Ofis taşıma

Ambalajlama sistemimiz kesinlikle eşyalarınızın ağırlık ve hassasiyetine göre değişmektedir. Ofisnizde bulunan bütün mobilyaların aynı türden olması beklenemez. Ya da dijital malzemelerle mobilyalar aynı türden paketleme malzemeleriyle paketlenmezler.

Özellikle deri koltuklar yandaki fotoğrafta olduğu gibi çift katlı olarak paketlenir. Yalnış yapılan bir ambalajlama sonucu deri malzemeler kalıcı hasarlar ya da lekeler alabilir.

Arşiv Taşıma

Ofislerde bulunan bütün dosya ve klasörleriniz hiç bir karışıklık olmadan kolilenir. Arşivinizin büyüklüğü ne olursa olsun, hiç taşınmamış gibi kurulumunu yapıyoruz.