0532 710 71 66
Sosyal Medya Hesaplarımız

Antika Taşımacılığı

Anasayfa » Antika Taşımacılığı

Antika Taşımacılığı

Antika ve hassas eşya taşıma servislerimiz sayesinde antika ve sanat eseri ürünlerinizi sigortalı ve sıfır hata ilke taşıyoruz. Müze ve tarihi eser taşımacılığı servisleri de bulunan firmamız antika taşıma konusunda son derece büyük bir tecrübeye sahiptir.

Eserlerinizin en iyi koşullar altında taşınabilmesi için öncelikli olarak uzman personelimizi yönlendirmekteyiz. Alanında uzman olan personelimiz taşınacak olan ürünleriniz için keşif yapmaktadır. Yapılan bu kleşif doğrultusunda ürünlerin nasıl ve ne şekilde darbelere karşı korunabilecek bir hale getirileceği ve aynı zamanda nasıl taşınması gerektiği kararı verilmektedir.

Çoğu zaman her ürüne özel bir ambalajlama ve sandıklama sistemi oluşturmaktayız. Sandık sistemi ile taşımada ürünün boyutuna ağırlığına ve hassasiyet durumuna göre özel sandık yapılmaktadır. Bu sandığın içerisi darbe yumuşatıcı malzemelerle kaplamaktadır. Bununla birlikte ürün sandığı konulmadan önce ayrıca bir ambalajlama ile korumaya alınmaktadır.

Bizim için sanat eseri, tarihi eser ve antika taşımacılığı sadece bir iş değil aynı zamanda topluma karşı yapmamız gerek bir hizmettir. Bu hizmetleri sunarken elimizden gelenin en iyisini yapmak ve en iyisi olmak zorundayız.

Çoklu tablo taşıma hizmetlerinde de tabloların boyutlarına göre özel yapım kasalarımız hazırda bulunmaktadır. Bununla birlikte yine de ürünlerinizi sağlama almak için elimizden geleni yapmaktayız.