0532 710 71 66
Sosyal Medya Hesaplarımız

HastaneTaşımacılığı

Anasayfa » HastaneTaşımacılığı

Hastane Taşımacılığı

Hastane taşımacılığı konusunda büyük tecrübelere sahip olan firmamızdan istediğiniz zaman destek alabilirsiniz. Hassas eşyalarınızın ve makinaların taşınabilmesi için bütün donanımlara sahibiz.  Firma olarak hastane ve laboratuvar taşımalarında geçmiş ve birikim sahibiyiz. Bu noktada uzman personellerimiz ve sizinle birlikte planlı ve programlı olarak sorunsuz bir hizmet sunabiliriz.

İnsanlığın sağlığı için hizmet eden hastanelere hizmet etmek bizim için onur vericidir. Fakat bu hizmeti sunarken şunun bilincindeyiz, her şey profesyonel ve sorunsuz bir şekilde ilerlemeli. Sorunsuz ve pratik bir şekilde hizmet sunabilmemiz neticesinde taşınan kurum da bir an önce hizmete başlayabilir. Ağır makinlarınız için gerekli olan forklift ve dışarıdan vinç sistemlerine sahibiz. Bununla birlikte dışarıdan kurulma ve 1  tona kadar taşıyabilen pratik taşıma asansörlerine de sahibiz.

Hastane taşımacılığı için gerekli olan bütün donanımlara sahibiz. Sizi en iyi şekilde ve kurumsal anlamda profesyonel olarak taşıyacağımızın sözünü veriyoruz. Tek yapmanız gereken firmamızı arayarak destek istemektir.