0532 710 71 66
Sosyal Medya Hesaplarımız

Holding Taşımacılığı

Anasayfa » Holding Taşımacılığı

Holding Taşımacılığı

Holding taşıma hizmetimizle geniş kapsamlı olarak taşınmazlarını hizmet sunabiliriz. Geniş araç filosuna ve uzman personellere sahip olan firmamız, holding taşımaları için gerekli olan bütün ekip- ekipman ve donanımlara sahiptir. Marmara Nakliyat olarak resmi kurum taşımacılıklarından büyük bölümünü üstlenmekte ve hatasız olarak sonuçlandırmaktayız.

Holding taşıma için firmamızdan ücretsiz olarak ekspertiz isteyebilirsiniz. Bu doğrultuda firmamızın size yönelndireceği uzman personeller taşıma sürecinizin nasıl ilerleyeceğini, neleri yapabileceğimizi ve aynı zamanda neleri yapamayacağımızı net bir şekilde anlatmaktadır. Ağır nakliyat ve hassas taşıma hizmetini Türkiye’de sunabilecen tek firma olarak bu iki hizmetimizi Holding nakliyatı için harmanlıyoruz. Holding taşımalarında işlem hem çok ağır olabilir hem de çok hassas ürünlerin taşınması gerekebilir. Bu ikisini aynı anda sunabilecek hem kadrolara sahibiz hem de donanıma sahibiz.

Türkiye’nin en köklü ofis taşıma firması olarak sizlere işinizi üstleneceğimizi sözünü veriyor ve bunun için elimizden gelenin en iyisini yapacağımızın garantisini veriyoruz. Geniş kapsamlı olarak ofis taşıma hizmeti olan firmamız taşınmanız için gerekli her adımı en ince ayrıntısına kadar hesaplayıp aynı zamanda hazırlık yapmaktadır.