0532 710 71 66
Sosyal Medya Hesaplarımız

Müze Taşımacılığı

Anasayfa » Müze Taşımacılığı

Müze Taşımacılığı

Müze taşıma hizmetimizle müzemizin tadilatı süreci boyunca aynı zamanda depolama hizmeti de sunmaktayız. Müze taşıma hizmeti konusunda geçmiş birikimi tecrübesine sahip olan firmamız bu son derece hassas taşıma işinin ne kadar itinalı bir şekilde yapılması gerektiğini çok iyi bilmektedir.

Türkiye Yazılı Eserler Müzesi’nin taşıma hizmetini firmamız sunmuştur. Taşıma süreci boyunca işin en iyi şekilde neticelendirilebilmesi için sınıflandırmalar ve bölümlendirmeler yapmaktayız. Hassas ürünler ve çok hassas ürünler olarak nitelendiriyoruz. Hassas ve çok hassas ürünler olarak nitelendirdiğimiz ürünler için özel ambalajlama koşulları oluşturuyoruz. Bunların başında sandıklama gelmektedir. Ürüne özel sandık sistemi ambalajı ile ürün dış darbelere karşı son derece sağlam ürünlerle koruma altına alınmaktadır.

Müze içerisinde bulunan ürünlerin çok kıymetli olduğunu biliyor ve ona göre en iyi hizmeti geçmiş birikimimizle birlikte sunuyoruz. Müze taşıma hizmeti sunulurken sadece taşınan ürünler değil aynı zamanda eşyaların taşındığı mekanlara da çok dikkat edilmesi gerektiğini biliyoruz.