0532 710 71 66
Sosyal Medya Hesaplarımız

Okul ve Üniversite Taşımacılığı

Anasayfa » Okul ve Üniversite Taşımacılığı

Okul ve Üniversite Taşımacılığı

Okul taşımacılığı hizmetimiz ile okul içerisinde kullanılan ürünleriniz ve onlara uygun taşıma sistemlerimizle taşınma işiniz çok kolay hale geliyor. Taşınacak malzemelerinizi önem sırasına göre liste haline getiriyor ve sırasıyla taşıyoruz. Okumanın ve okutmanın önemini bilen ve eğitim için elinden geleni yapan firmamız okul taşımacılığını da bir iş değil görev olarak bilir.

Okul ya da Üniversite içerisinde bulunan bütün mobilya ve mobilya ürünlerinizin korunabilmesi için ambalajlama sistemi ve gerekli olan malzemelerin sökülüp kurulabilmesi için marangozlar yönlendiriyoruz.  Okul içerisinde kullanılan dijital ve hassas ürünlerin paketlenerek darbelere karşı korunabilmesi için gerekli bütün ambalajlama ve paketleme ürünlerini temin ederek ve profesyonel personellerle korunmalarını ve taşınmalarını sağlayarak hizmetinize sunuyoruz.

Okul ve üniversite ya da kolej nakliyat hizmetlerini sunan firmamız eğitime verdiği önemden dolayı en iyi hizmeti en uygun fiyatlarda sunabilmeye çalışıyor. Bu nedenle nakliyat hizmeti almadan önce firmamızı arayarak detay alabilir ve hizmetin nasıl ve ne şekilde sonuçlanabileceği konusudna uzman görüşler ve çözümler alabilirsiniz.